rezervujte si svoje ubytování

Naše apartmány a pokoje

Pokoj č. 2

22 m² / výhled do zahrady/ 2 hosté

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, vlastní prostornou koupelnou a vybavenou kuchyňkou s výhledem do údolí. Stejně jako v celé chalupě i zde najdete dominující přírodní materiály, původní trámy, dřevěnou podlahu a hliněné omítky.

Apartmán č. 4

57 m² / výhled do zahrady/ 6 hostů

Rodinný, novomanželský, apartmán s nádherným výhledem do přírody. Apartmán je dvoupatrový, kde ve durhém patře je otevřený prostor s ložnicí a volně stojící vanou. Spodní část poskytuje také spaní, společný prostor k posezení a samostatnou koupelnu. Stejně jako v celé chalupě i zde najdete dominující přírodní materiály, masivní trámy, dřevěnou podlahu a hliněné omítky.

Apartmán č. 3

39 m² / výhled do zahrady/ 6 hostů

Rodinný apartmán se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a samostatná toaleta. Stejně jako v celé chalupě i zde najdete dominující přírodní materiály, původní trámy, dřevěnou podlahu a hliněné omítky.

Apartmán č. 1

53 m² / výhled do zahrady/ 6 hostů

Apartmán se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a dvě toalety.
Stejně jako v celé chalupě i zde najdete dominující přírodní materiály, původní trámy, dřevěnou podlahu a hliněné omítky.

U NÁS SE DO TOHO TIHCHA ZAMILUJETE

Vypněte, relaxujte a užívejte...

Pro pohodlí všech našich hostů jsou všechna naše zařízení a ubytování 100% nekuřácká
Všechny pokoje jsou vybaveny mini ledničkou, mikrovlnnou troubou a ložním prádlem a ručníky zdarma.

Příjezd: 16.00 hod.
Odjezd 10.00 hod.
Close
Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku z webu.
Close