postaveno roku 1818

O Krásné Samotě

Oáza klidu a pohody

Vítejte na Krásné Samotě, která se nachází na pomezí krajiny Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců.

Psal se rok 2013, kdy se původní statek z roku 1818, začal měnit a rekonstruovat, aby vznikla jeho nynější podoba. Zemědělské stavení, tak dostalo druhou šanci a stalo se zázemím pro turisty, centrem jógy, ale vyhledávaným místem pro pořádání svateb.

Rekonstrukce probíhala 5 let a stále pracujeme na tom, aby Váš pobyt na Krásné Samotě byl co nejpříjemnější. Při rekonstrukci byly použity především přírodní materiály, dřevo, pískovec a hliněné omítky, které najdete v celém interiéru. Hliněné omítky jsou čistě přírodním materiálem, který potěší nejen vaše oko a hmat, ale i osoby s alergiemi a respiračními potížemi.

Na Krásné Samotě je opravdu krásně, věřte nám, vždyť tento název vymyslela naše  v tu dobu roční dcerka. Říkáte si, jak roční dítě vymyslí takový název? Přijeďte a my vám ten příběh řekneme.

Krásná Samota se nachází v obci Horní Chřibská, na pomezí Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců. Ubytuje se tu 19 osob. Chalupa je skvělým výchozím bodem pro všechny turisty a cyklisty, kteří chtějí vidět nejznámější místa Českého Švýcarska, ale i pro ty, kteří se chtějí toulat přírodou mimo turistická centra. Hostům je k dispozic úschovna kol, lyží nebo kočárků. Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi pro vás připravíme snídani. Snídaně jsou u nás vegetariánské. Při pobytu je k dispozici velký sál, využíván především na jógu nebo jako herna pro děti. Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína. 

Prostě u nás buďte jako doma, ale ciťte se jako na dovolené.

Rozhlédněte se u nás

Virtuální prohlídka

Zde si můžete projít celé okolí Krásné Samoty včetně vnitřních prostor.

UŽIJTE SI POBYT

Prožijte pohodlnou dovolenou v srdci krásného lesa

0
nádherné pokoje
0
lůžek
0
svateb
0
let jsme tu pro vás
každý si u nás vybare to své

Pohodlné a vybavené pokoje

Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína. 

Na Krásné Samotě v celém interiéru najdete především přírodní materiály, dřevo, pískovec a hliněné omítky,. Hliněné omítky jsou čistě přírodním materiálem, který potěší nejen vaše oko a hmat, ale i osoby s alergiemi a respiračními potížemi.

objevujete rádi nová místa?

Úžasný výchozí bod Vašich výletů

V okolí Krásné samoty se nachází obrovské množství místt která stojí za Vaší návštěvu

Close
Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku z webu.
Close